Ako prebieha nábor

Zaujali sme Vás

Zaujala Vás niekotorá z aktuálne voľných pozícií? Pošlite nám Váš životopis priamo prostredníctvom odpovedného formulára k danej pozícii.

Máte chuť pracovať v GG, ale zatiaľ neviete, aká pozícia by Vám najviac sedela, či ste nenašli nič priamo pre Vás? Nevadí! Dajte nám o sebe vedieť prostredníctvom kontaktného formulára.

 

 

 

Prvý kontakt

Po doručení Vašej správy sa Vám ozveme najneskôr do 14 dní. V praxi sa však ozývame obvykle už po pár dňoch a to najčastejšie telefonicky.

Po telefonáte s Vami preberieme Vašu i našu predstavu o práci u nás na danej  pozícii a pokiaľ sa zhodneme, pozveme Vás na osobné stretnutie – pohovor.

 

 

 

Pohovor

Pohovor u nás znamená osobné stretnutie s jednou z našich personalistiek, ktorá Vám predstaví spoločnosť, firemnú kultúru, benefity a samozrejme aj samotnú pozíciu.

Pokiaľ sa hlásite na operátorskú pozíciu, čaká Vás jednoduchý písomný test manuálnej zručnosti a tiež aj toho, či sa nebojíte pracovať s počítačom. 

V prípade, že se hlásite na akúkoľvek inú pozíciu, čaká Vás veľmi pravdepodobne stretnutie i s Vaším potenciálnym nadriadeným, s ktorým budete preberať znalosti a skúsenosti špecifické pre Vami vybranú pozíciu.

 

 

 

Vyhodnotenie výberového konania

Pokiaľ po vzájomnom „oťukávaní“ na pohovore zistíme, že by to mohlo fungovať, ponúkneme Vám miesto v našom tíme.

V prípade pozície operátora do výroby sa dozviete výsledok osobne príamo na pohovore, v prípade ostatných pozícií Vám výsledok výberového konania zavoláme v najkratšom možnom termíne.

 

 

 

Pred nástupom

Po prijatí našej pracovnej ponuky a dohodnutí na nástupnom termíne nás všetkých čaká trocha „papierovania“, aby sme  Vám mohli pripraviť pracovnú zmluvu.

Budeme potrebovať Vaše osobné údaje a tiež Vám pripravíme podklady k vstupnej lekárskej prehliadke, ktorú môže vykonať náš zmluvný lekár alebo Váš praktický lekár.

 

 

 

Nástup

Dostali ste sa až sem? Gratulujeme a vítame Vás v tíme GG!

Pokiaľ nastupujete na pozíciu operátora do výroby, čaká Vás týždeň zaškolenia priamo na určenom pracovisku vo výrobnej hale, kde Vás naši skúsení kolegovia teoreticky i prakticky pripravia na prácu v našom závode. Našou snahou bude prideliť Vás na jeden z našich výrobných úsekov podľa Vašich schopností a našich aktuálnych potrieb.

V prípade ostatných pozícií sa na Vás tešíme prvý deň na personálním oddelení, kde Vás uvítáme a preškolíme v jednom,  potom Vás odovzdáme do starostlivosti Vašich nových kolegov.

Chcete do GG?

Stačí na seba nechať kontakt a my sa Vám ozveme.